Бухгалтерські та Юридичні послуги

ми цінуємо час та інтереси своїх клієнтів

Телефон

067 445 71 81

aboutusdoki11

Юридична фірма «ЮРГРУП» спеціалізується на  юридичних послугах в галузях цивільного, господарського, корпоративного, податкового, адміністративного права для юридичних та фізичних осіб. Ми вирішуємо юридичні завдання в комплексі від первинної консультації до передачі готового пакету документів з подальшою юридичною підтримкою наших клієнтів.

«ЮРГРУП» проводить реєстрацію чи перереєстрацію підприємств та фізичних осіб – підприємців, ліквідацію підприємств, отримує ліцензії та інші дозволи, захищає інтереси  в судах на користь  клієнтів, здійснює досудове врегулювання спорів, узаконює  самобудівництво чи перепланування та реєструє право власності на нерухоме майно тощо. Компанія здійснює            бухгалтерський та податковий супровід підприємств, включаючи відновлення бухгалтерського обліку. 

Географія наших клієнтів поширюється не лише на Київ, де знаходиться головний офіс компанії, а й на Київську область та інші регіони країни.  

Місія «ЮРГРУП»  полягає в швидкій, кваліфікованій та вичерпній допомозі у вирішенні питань юридичного характеру, які виникають у підприємств та приватних осіб.  В своїй діяльності компанія сповідує такі цінності:

  • Дія виключно в інтересах клієнтів в поєднанні з дотриманням закону
  • Уникнення конфлікту інтересів між клієнтами
  • Задоволення потреб та лояльність  клієнтів  як орієнтир якості  наданих юридичних послуг компанії 

Чому вигідно співпрацювати з  юридичною фірмою «ЮРГРУП»?

  • Прозорість та зрозумілість дій наших фахівців стосовно надання кожної юридичної послуги
  • Спеціалізується в кримінальному праві, захисту фізичних осіб при розгляді справ про адміністративні правопорушення.
  • Зрозумілі, чіткі та вичерпні  консультації клієнтам щодо порядку, процесу та процедури здійснення юридичної послуги з урахуванням його індивідуального випадку
  • Прийнятна вартість наданих послуг залежить виключно від  розміру цих послуг
  • Надання юридичних послуг в комплексі  з метою економії часу та витрат клієнтів
  • Організація та виконання юридичного супроводу таким чином, щоб наші клієнти  безпосередньо зосереджувалися  на своїй підприємницькій діяльності та не турбувалися про юридичні аспекти
  • Своєчасне інформування та підтримка клієнтів щодо змін  чинного законодавства чи нормативно-правових актів, які стосуються діяльності клієнтів

 

Юридична фірма «ЮРГРУП»  прагне до результативності кожної наданої послуги та цінує час і інтереси своїх клієнтів. Найбільшою подякою за діяльність компанії є рекомендації наших клієнтів своїм партнерам, друзям та знайомим, а також  вибір нас в якості постійного партнера, який здатний розв’язати юридичні завдання будь-якої складності. Фахівці компанії постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, тримають руку на пульсі  змін  у чинному законодавстві, вишукують найоптимальніші шляхи  виконання кожного етапу  тієї чи іншої юридичної послуги. 

Юридична фірма «ЮГРУП» пишається бути затребуваним та корисним юридичним партнером та щиро  вдячна всім своїм клієнтам за довіру!