Бухгалтерські та Юридичні послуги

ми цінуємо час та інтереси своїх клієнтів

Телефон

067 445 71 81

Оформлення дозволу на будівництво згідно законодавства вимагає багато часу та є складною процедурою. Щоб отримати право власності на самовільне будівництво та потім реалізувати його набагато зручніше та легше легалізувати самобудівництво та перепланування.

Законодавчо самовільним будівництвом визнається таке, що:

  • виникає на території, яка не призначена для цього
  • або без дозвільних документів на будівництво
  • без належно затвердженого проекту або з істотними порушеннями будівельних правил та норм
  • під час експлуатації споруд були виконані будівельні роботи, які  призвели до зміни зовнішнього вигляду споруд, включаючи й реконструкції без офіційного дозволу

Узаконення самобудівництва та перепланування можливо судовим та позасудовим шляхами. Судовий метод передбачає отримання судового рішення про визнання права власності на самовільно збудований об`єкт. Після рішення суду об’єкт потрібно ввести в експлуатацію  та зареєструвати в Укрдержреєстрі.

Позасудовий метод поділяється на загальний та спрощений порядки узаконення самобудівництва.

Загальний порядок узаконення самобудівництва передбачає узгодження в органах місцевої адміністрації та є найбільш складним. Окрім сплати адміністративного штрафу загальний порядок передбачає підготовку великого пакету необхідних для узаконення самобудівництва документів. Кваліфіковані та досвідчені спеціалісти нашої компанії оформлять відповідну проектну документацію, отримують дозвіли від усіх технічних інстанцій, виконають авторський та технічний нагляди, а також необхідні узгодження та подання документів.

Спрощений порядок передбачає подання до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (ІДАБК, російською – ГАСК) необхідної документації з метою отримання відповідного  рішення та сплату адміністративного штрафу. Після цього об`єкт самобудівництва чи перепланування можна зареєструвати в Укрдержреєстрі.

 Цей метод узаконення самобудівництва застосовується для об`єктів І-ІІ категорії складності, тобто це індивідуальні будинки площею до 300 кв. м, будівництво яких закінчилося до 31.12.2009 року.

Фахівці нашої компанії допоможуть підготувати та надати в ІДАБК наступні документи:

  • заява
  • звіт про технічне обстеження споруди
  • технічний паспорт про технічну інвентаризацію об`єкту
  • документи, що  підтверджують право володіння або користування землею
  • декларація про готовність об`єкту до експлуатації

Провідні фахівці нашої компанії надають увесь комплекс послуг в узаконенні самобудівництва, переплануванні квартир та будинків. Ми підбираємо оптимальний шлях узаконення самобудівництва відповідно до Вашого індивідуального випадку. Ми підготуємо відповідні документи, виконаємо технічне обстеження з висновком, допоможемо виконати технічну інвентаризацію, зареєструємо Декларацію та оформимо право власності на нерухомість як індивідуального, так і комерційного будівництва.